Colors: Blue Color

Një video e një incidenti që është shënuar me kryeministrin irlandez Leo Varadkar, po qarkullon në internet.

Kjo video tregon momentin kur një grua i afrohet kryeministrit ndërkohë që ai po jepte një intervistë për median në Tánaiste në Dublin, duke e goditur atë me një shishe të mbushur me lëng frutash dhe largohet nga aty me vrap.

Flash Lajme

Më të lexuarat