Një stuhi e fuqishme ka goditur Evropën veri-perëndimore. Reshjet e shiut, shtrëngata dhe era e fortë deri në 150 km/h, kanë pushtuar disa shtete. Stuhia Ciara, ka bërë që shumë fluturime të anulohen në Gjermani, Francë, Belgjikë, Holandë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Stuhia ka shkaktuar kaos, në shumë vende. Xhama të thyer, mure të shembura, njerëz që presin për të udhëtuar me trena, apo avionë, këto janë pamjet në disa vende të Evropës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All