Në Itali është shënuar viktima e tretë, si pasojë e koronavirus. Raportohet se ky rast është shënuar në Cremona. Deri më tani, janë infektuar 132 veta në Itali. Shkollat dhe institucionet janë mbyllur në Lobardi, Veneto dhe Piemonte.

/L.F-dritare. net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat