Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka publikuar raportin e testimeve dhe rasteve pozitive me COVID-19 në Kosovë.

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë, nga koronavirusi, kanë humbur jetën 10 pacientë.

Kosovës i shtohen edhe 224 raste të reja të të infektuarve me COVID-19, ndërsa 152 rezultojnë të shëruar.

L.H/ DITA

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All