Disa viktima janë shënuar si shkak i një aksidenti të frikshëm rrugor, në të cilin janë përfshirë  11 makina dhe  4 furgona, të ndodhur pak kilometra nga Denver, në Kolorado të SHBA-ve.

Numri ekzakt i personave të përfshirë në aksident ende nuk dihet.

Policia ka shpjeguar se aksidenti është provokuar nga një traktor , i cili më pas është përplasur me të gjithë shpejtësinë  tij kundër një makine të ndaluar në trafikuar, si shkak i një aksidenti tjetër.

b.b/dita

Flash Lajme

Më të lexuarat