Aktori nga Zelanda e Re, Pua Magasiva, i njohur për rolin e tij në “Power Ranges”, është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar kompania e tij e prodhimit.

Policia e ka gjetur trupin e pajetë të aktorit në Wellington, të shtunën në mëngjes, ndërsa shkaku i vdekjes nuk është zbuluar ende.

Magasiva dhe gruaja e tij, Lizz Sadler, sapo kishin festuar përvjetorin e tyre të parë të dasmës, në Bali, disa javë më parë./E.B-dritare.net

Flash Lajme

Më të lexuarat