Një incident ka ndodhur në një studio televizive në Greqi, ku gazetari Yiannis Stratakis është rrëzuar nga karrigia duke u zhdukur nga plani.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje, teksa gazetarë dhe ekspertë diskutonin për ekonominë e Greqisë dhe një deklaratë të Christine Lagarde.

Të ftuarit e tjerë fillimisht i kapi paniku, por pasi u siguruan që kolegu i tyre ishte në gjendje të mirë ia plasën të qeshurit.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat