Vajza e Robert Aliaj së fundmi ka marrë pjesë në audicionet e “The voice Kids” në Belgjikë, ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me zërin e saj”.

Që në momentet e para që Gala nisi të këndojë, mahniti të gjithë dhe të 4 pjesëtarët e jurisë kanë shtypur butonin dhe kanë kthyer karriget e tyre.

Gala këndoi këngën “Don’t know why” të Norah James dhe emocionoi të gjithë publikun me zërin e saj.

Pjesëtarët e familjes, një ndër ta edhe Roberti të cilët ndodheshin në prapaskenë u hodhën përpjetë nga gëzimi.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat