Aktorja e njohur, Kelly Preston ka humbur luftën me kancerin, bashkëshortja e John Travolta ka humbur luftën me kancerin, duke ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Travolta, i cili përmes “Instagram” ka shkruar: Ajo luftoi guximshëm, me dashurinë dhe mbështetjen e shumë njerëzve.

Kelly Preston njihet për rolet e saj në ‘Twins’ dhe ‘Jerry Maguire’. Vdekja e saj (e diel 12 korrik) vjen pas dy viteve luftë me kancerin.

View this post on Instagram

A post shared by (@johntravolta) on

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat