Modelja 23 vjeçare Bella Hadid, sipas raportit të Artë të bukurisë Phi, është fytyra më pranë perfektes.

Tiparet e fytyrës së Hadid u afruan më pranë idesë së përsosmërisë.

Llogaria u bë nëpërmjet programit kompjuterik të Harley Street Facial, i cili në mënyrë precizë mat cdo milimetër të fytyrës.

Beyonce doli e dyta e ndjekur nga Amber Heard dhe Ariana Grande.

Scarlett Johansson, Katy Perry dhe Cara Delevingne ishin gjithashtu në dhjetëshen e parë.

d.a. / dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All