Rajoni i “Stelvio Pass” në veri të Italisë sot është zbardhur nga bora.

Bima që ka 100 % të njëjtët efekte të fuqishme anti-inflamatore dhe antioksidente si ibuprofeni

Rreth 25 centimetra borë kanë mbuluar këtë rajon që ndodhet në veri të Italisë në kufi me Zvicrën në një lartësi mbidetare 2 mijë e 757 metra, shkruan 3bmeteo.com.

Fotografitë janë shkrepur nga kamera e Hotel Pirovano.

Një gjë e tillë po cilësohet si a pazakontë, derisa makinat dhe parqet janë zbardhur plotësisht nga bora.

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat