Ndonëse ka mjaft persona që punojnë nga shtëpia në këtë periudhë si pasojë e pandemisë së koronavirusit, shumë të tjerëve u duhet të përballen me temperaturat e larta në këtë stinë me punët në zyrë.

Të gjesh diçka të rehatshme për të veshur gjatë kësaj periudhe është mjaft e mundimshme, veçanërisht për ata persona që kanë më shumë veshje plazhi dhe për të dalë në gardërobën e tyre. Ndaj ne kemi përzgjedhur 7 veshjet që nuk duhet t’i bëni kurrsesi në zyrë ose në një ambient pune zyrtar, ku s’duhet treguar mungesë etike.

1.Pantallona të shkurtra

2.Shapkat me gisht

3.Kanatiere

4.Bluzat me kurrizin jashtë

5.Fustanet e mëndafshit/saten

6.Crop Top

7.Pantallonat e bardha shumë të ngjitura pas trupit

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat