Në paraqitjen e deputetëve dhe ministrave gjatë ditës së sotme në seancën plenare, nuk mungonin maskat.

Pothuajse të gjithë kanë respektuar vendimin për mbajtjen e maskave në ambjente të hapura por kishte edhe persona që nuk e kishin marrë parasysh këtë detyrim, si për shembull Fidel Ylli dhe Lefter Maliqi.

Sakaq, Ralf Gjoni vazhdon me parullën e tij “Shqipëria nuk është Bashkimi Sovjetik”. Shikoni më poshtë se si u prezantuan gjatë seancës së sotme parlamentare deputetët.

h.b/dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All