Pranë plazheve që të gjithë i njohin dhe i vizitojnë, ndodhen bukuri të fshehura. dardania.com ju sjell 20 plazhet e fshehura që shumë njerëz nuk i dinë.

20.Chumphon, Tajlanda Jugore

Image result for chumphon thailand

19.El Cuco, El Salvador

Image result for el cuco el salvador

18.Anse Georgette-Seyseller

Image result for anse georgette

17.Kujira Jira, Japoni

Image result for kujira jima japan

16.Panter, Amerikë

Image result for panther beach

15.Ishulli i Zi, Filipinë

Image result for black island

14.Nanjizal, Angli

Image result for nanjizal

13.Punta Aderci Abruzzo, Itali

Image result for Punta Aderci Abruzzo,

12.Gunung Payung, Bali Indonezi

Image result for gunung payung bali

11.Plaja Mina, Kosta Rika

Image result for playa minas costa rica

10.Ishulli Afrika Likoma, Malavi

Image result for afrika likoma

9.Coffe Bay, Afrika Jugore

Image result for coffee bay

8.Plazhi Hiriketiya, Sri Lanka

Image result for hiriketiya

7.Skoutari, Greqi

Image result for skoutari

6.Victoria Kitty Miller, Ishulli Filipine

Image result for Victoria Kitty Miller

5.Plazhi Honohoshi, japoni

Image result for honohoshi beach

4.Ishulli Don Pedro, Meksikë

Image result for don pedro island

3.Port des Canonge Mallorca, Spanjë

Image result for port des canonge

2.Anse Coco, Seyseller

Image result for anse coco

1.Fshati Marmaris Bozukkale, Turqi./E.B-dritare.net

Image result for marmaris bozukkale koyu

Flash Lajme

Më të lexuarat