Familja mbretërore, shihet në parkun e ideuar nga Kate me rastin e panairit të luleve për vitin 2019, Chelsea Flower Show.

Të përhumbur mes gjelbërimit dhe lojërave në ujë, ata shihen të veshur lirshëm dhe duke u argëtuar.

Gjithçka është dokumentuar në faqen zyrtare në Instagram të Kensington Palace, nën kujdesin e Kate.

Shihet se si fëmijët argëtohen duke luajturr mes natyrës, ndërkohë që bie në sy se edhe vogëlushi Louis ka nisur që të ecë.

e.t./dita

Flash Lajme

Më të lexuarat