Colors: Blue Color

Maqedonia e Veriut prej javësh tanimë është tronditur nga rasti “zhvatja” ku ndër të tjera është përfshirë edhe kryeprokurorja në dorëheqje e Prokurorisë Speciale atje.

Katica Janeva është arrestuar ditën e sotme nga Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion, ndërsa asaj i janë konfiskuar edhe disa gjëra përfshirë lap topin zyrtar.

Flash Lajme