Colors: Blue Color

Policia ka vënë në pranga dy persona, në lidhje me ngjarjen e tmerrshme që ndodhi në Britani pak ditë më parë, ku u gjetën të vdekur 39 emigrantë në një kamion.Një burrë dhe një grua, të moshës 38 vjeç dhe nga Warrington, Cheshire, janë arrestuar nën akuzën e vrasjes.

Flash Lajme

Më të lexuarat