Foto BBC

Si pasojë e një sulmi terrorist në Londër, kanë mbetur të vdekur dy persona. Jack Merritt  studenti i diplomuar i Universitetit të Kembrixhit, ishte viktima e parë e konfirmuar.

Foto BBC

Së fundmi është konfirmuar edhe viktima e dytë dhe ajo është një vajzë. Policia ka deklaruar se ajo Saskia Jones.

Foto BBC

23-vjeçarja ishte e diplomuar, në Universitetin e Kembrixhit./L.F-dritare.net

foto BBC

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat