Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës.

27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën e 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumet e saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

b.b/dita

Flash Lajme