Colors: Yellow Color

Michael Schumacher ka mbërritur sot në Paris, i transportuar me një ambulancë speciale dhe nga  një staf i specializuar mjekësh.

Arsyeja specifike ende nuk dihet, por e sigurte është që  legjenda e Formula 1 ndodhet në repartin e kardiologjisë të spitalit prestigjioz George Pompidou në kryeqytetin francez.

Flash Lajme