Colors: Yellow Color

Mozzik ka publikuar një imazh ku ka treguar se do sjellë projektin e ri muzikor, shkruan GazetaBlic.Ai ka marrë komente të shumta nga ndjekësit si dhe fansat e tij. Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga akuzat se reperi bashkë me Loredanën ua kanë marrë 900 mijë franga një çifti zviceran ndjekësit nuk e kanë harruar.Krahas komenteve pozitive që Mozzik i ka marrë për projektin e ri që do publikojë kishte edhe prej atyre jo të dëshirueshme.

Flash Lajme