Colors: Yellow Color

Pamela Anderson nuk kursehet. E ftuar ekskluzive në “Verissimo” të shtunën, më 12 janar në orën 16:10 në Canale 5, aktorja tregon jetën dhe karrierën e saj private. Duke filluar nga fiziku ‘shkatërrues’, është bërë një ikonë për adoleshentët e viteve ’90: “Në Los Anxheles të gjithë po bënin ndërhyrje në gji dhe vendosa ta bëja edhe atë … Pastaj thashë mjaft, ndihem shumë rehat me trupin tim“.

Burri më i pasur i botës tanimë është beqar. Jeff Bezos, numri një (1) i Amazon, pronar i Washington Post dhe në vendin e parë në klasifikimin botëror sipas klasifikimeve tw specializuara – mes të cilave dhe Forbes – ka deklaruar divorcin nga bashkëshortja MacKenzie Tuttle, me një deklaratë të firmosur edhe nga ish-gruaja dhe e ka shpërndarë në Twitter.

Flash Lajme