Colors: Yellow Color

Qeset me dhurata, të cilat mbajnë emrin “Everyone Wins”, tradicionalisht i ndaj agjencia e marketingut Distinctive Assets nga Los Angelesi, ndërsa kësaj radhe janë tejet kreativë.

Mes tjerash, aty do të ketë pe për pastrimin e dhëmbëve, furça fluoreshente për tualet që shkëlqen në errësirë, trëndafil që ndryshon ngjyrën, qerpikë artificialë luksozë, si edhe çokollatë me kanabis.

Fundjava shfytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të lodhshme në punë.

Edhe vipat shqiptarë, disa me familje, disa me shoqërinë, brenda dhe jashtë vendit zgjedhin që fundjavat t’i kalojnë sa më bukur.

Flash Lajme