Colors: Yellow Color

Lady Gaga dhe i fejuari i saj Christian Carino, janë ndarë. Lajmin e ka dhënë përfaqësuesi i këngëtares.

“Thjesht nuk funksionoi. Marrëdhëniet ndonjëherë përfundojnë”, ka thënë ai duke shtuar se nuk është bërë shumë kohë që nga ndarja tyre.

Reperi shqiptar Noizy është gjithnjë i komentuar për romancat e tij.

Noizy është prej emrave më të përfolur në tregun shqiptar dhe në komunitetin e hip hopit.

Ai në Instagram prezantoi atë që është “e dashura” e tij e re, një veturë Ferrari.

Flash Lajme