Colors: Yellow Color

Përmbylli një vit goxha të suksesshëm.

Është kjo Dafina Zeqiri, e cila me muzikën e saj bëri qe viti 2018 të jetë në favor të saj dhe të korrë sukses pas suksesi, shkruan Kosovarja.Nga imazhi i fundit i publikuar nga ajo, duke se edhe këtë vit filloi me ritme të njëjta, duke pushtuar të gjitha mediat, dhe duke u bërë fokusi kryesor i tyre përsëri.

Adelina Ismaili ka treguar veten e saj të vjetër.
Këngëtarja Adelina Ismaili njihet si një nga femrat e estradës me karakterin më të fortë.

Ndonëse tashmë Adelina vjen më paqësore dhe nuk i ka në qejf ‘dramat’ e estradës, këngëtarja me anë të një postimi i ka bërë me dije dikujt se ajo mund të ri-shfaqë veten e saj të vërtetë, përcjell Gazeta Express.

Flash Lajme