Colors: Yellow Color

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel, nis këtë të shtunë, në orën 21:00 nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Nga sezonet e kaluara kemi parë që dhe Arbana është prekur dhe ka përjetuar historitë e njerëzve që kanë marrë pjesë në “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel.

Flash Lajme