Këngëtarja shqiptare, Erza Muçolli, ka elektrizuar publikun në Francë me performancën e saj në një prej koncerteve më madhështore.

13-vjeçarja u përzgjodh për të performuar këtë vit në “Radio Scoop Music Tour”, i cili është koncerti më i madh veror i Francës.

Në koncertin në fjalë kanë performuar edhe emra shumë të famshëm si: Bilal Hassani, Mika, Danke e Clara Luciani.

Performanca dhe zëri i saj ka emocionuar të rritur e të vegjël.

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat