Komediani i njohur amerikan, Steve Harvey ka vizituar vendin tonë.

Ai publikoi një video ku shfaqet në një jaht duke treguar se ndodhet pranë bregdetit shqiptar dhe atij grek.

Ai ka treguar gjatë videos se diferenca që ndan dy vendet është vetëm një orë.

Harvey, tashmë 62 vjeç është një nga komendianë më të njohur të Hollivudit ndër vite. Ai njihet për seriale, filma dhe si prezantues i shfaqjeve humorisitike e jo vetëm.

j.l./ dita

Flash Lajme