Gazetari Çim Peka ka çelur sezonin politik të emisioneve LIVE me një intervistë me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Por sapo ka filluar emisioni një nga kamerat dhe një nga panelet në studio janë rrëzuar duke shkaktuar një zhurmë të madhe.

Sic duket nga video, Çimi ngrihet nga tryeza me Bashën dhe shkon të ngrejë ato çka u rrëzuan.

Emisioni është ndërprerë për minuta të tëra dhe kur u rikthye gazetari tha se “kishte pasur një problem teknik”. A thua tersi ka qene Basha?

Çim Pekës i shembet studio on Vidnews.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat