Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale.

Anastasia u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi.

Por nuk është vetëm sfiduesja e Kim Kardashian, por edhe e mbretëreshës së Instagramit Demi Rose.

Demi Rose numëron rreth 10.6 milionë ndjekës në Instagram, ndërsa Anastasia Kvitko po bëhet gjithnjë e më e rrezikshme duke kapur 10.2 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe e gjithë kjo vetëm falë linjave bombastike, më konkretisht falë prapanicës.

o.p. / dita

Flash Lajme

Më të lexuarat