Kryeministri Rama bashkë kreun e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishin në Qendrën Sociale Multidisiplinare në Tiranë, ku disa qytetarë ishin strehuar pas dëmeve që tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi në shtëpitë e tyre.

Pas bisedave me banorët aty, kamerat e ERTV filmuan shfaqjen e radhës.

Aty shihet kryeministri me një foshnjë, të cilin e mban lart në ajër dhe e rrotullon me një dorë.

Fëmija nuk kupton asgjë, ndërkohë që Rama qesh dhe argëtohet me të voglin.

Këtë video e ka publikuar dhe vetë kryeministri, i cili shkruan: Ka një kohë për t’u rrëzuar dhe ka një kohë për të fluturuar.

View this post on Instagram

on

Flash Lajme

Më të lexuarat