Kanë kaluar dekada që kur dolën për herë të parë, Pamela Anderson dhe Jon Peters, por tani janë burrë e grua.

Çifti u martuan të hënën në një ceremoni private në Malibu.

“Ata e duan shumë njëri-tjetrin. Një romancë e madhe në Hollivud”, tha publicisti i saj duke konfirmuar lajmet ditën e djeshme.

Martesa e pestë si për Anderson ashtu edhe për Peter.

“Jetë e gëzuar”, ka shkruar ajo të martën në Instagram.

“Ka vajza të bukura kudo. Unë mund të kem zgjedhjen time, por  për 35 vjet  unë kam kërkuar vetëm Pamelën”, tha Peters për “Hollywood Reporter”

“Ajo më bën të egër në një mënyrë të mirë. Ajo më frymëzon. Unë e mbroj atë dhe e trajtoj atë ashtu siç meriton të trajtohet”.

Peter, i cili filloi karrierën e tij si parukjer, më pas prodhoi hitin e vitit 2018 “A Star Is Born.”

Ai gjithashtu prodhoi mishërimin e vitit 1976 të “Yllit”, në të cilin paraqiteshin Kris Kristofferson dhe Barbra Streisand.

Në vitet 1990, ai ishte bashkë-kryetar i “Columbia Pictures” së bashku me Peter Guber.

Anderson, e cila luajti në filmin “Baywatch” të TV dhe gjithashtu u shfaq në filmin 2017 me të njëjtin emër, u divorcua nga Rick Salomon për herë të dytë në vitin 2015.

Ajo ishte gjithashtu ishte martuar me rockerin Tommy Lee dhe Kid Rock.

Martesa e fundit e Peter përfundoi në vitin 2004.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat