Reperi shqiptar Gashi ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm amerikan, Chris Brown.

Ky bashkëpunim ishte paralajmëruar kohë më parë nga vetë këngëtari Gashi.

Kënga mban titullin “Safety” dhe është në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake.

Kënga është publikuar ditën e djeshme në Youtube dhe është pritur shumë mirë nga fansa

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat