Ardit Gjebrea është një ndër personazhet publikë më aktiv në rrjetet sociale.

Ai publikon herë pas here foto të ndryshme, jo vetëm nga jeta profesionale, por dhe nga ajo private.

Pak minuta më parë, producenti i emisionit ‘E diela shqiptare’ ka ndarë me të gjithë ndjekësit një foto të së bijës, ku shkruan: ‘Jeta’. Mesa duket i thërret me këtë fjalë kaq të ëmbël.

Anna shfaqet e rrethuar nga lulet dhe buzëqeshja. Nuk e dimë nëse ato janë dhuratë e të atit, por e rëndësishme është lidhja e fortë që ata kanë me njëri-tjetrin.

v.l/ Dita

Flash Lajme