Ndërkohë që Berisha denoncon përditë varfërinë që po mbyt Shqipërinë, fëmijët e tij po pasurohen çdo ditë e më shumë.

Madje dhe nusja e djalit të tij Armina nuk lë vend të botës pa shëtitur dhe shpenzuar me mijëra euro për udhëtimet dhe veshjet e saj.

Vlen të përmendim që blogierja Amerikën ta shohë në ëndërr sepse e kanë bllokuar.

Ajo, së fundmi ka marrë pjesë në Festivalin e Kanës dhe u shpreh se ka shpërthyer në lot, për një fustan që ia kanë dërguar në Tiranë.

“Sot ne tapetin e kuq vetë Vivienne Westwood më dhuroi këtë fustan të mrekullueshëm për të parakaluar në premierën e filmit ‘Once Upon a Time in Hollywood’. Kur ky fustan m’u dërgua në Tiranë m’u mbushën sytë me lot , sepse nuk e kisha menduar kurrë që një ëndërr e tille do bëhej realitet, shkruan Armina, e cila ka postuar edhe disa foto nga plazhi, pa të brendshme.

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat