Doni që të keni tatuazh, por nga frika e këtij angazhimi nuk e keni bërë? Epo, merrni disa këshilla nga këta njerëz dhe provoni tatuazhin e përkohshëm nga dielli.

Sido që të jetë, do të jetë e dhimbshme.

Dardania.com dëshiron që ju të kaloni pushime të bukura këtë verë, të mbushura me kohë të lirë dhe aktivitete argëtuese, por ndonjëherë është dielli ai që ta prish ditën. Foto e mbledhura nga dardania.com tregojnë sa të pafat janë njerëzit që kanë ndenjur gjatë në diell, apo kanë harruar kremin anti-diell në shtëpi, dhe kanë zbukuruar trupin e tyre me tatuazhe qesharake./dardania.com

Foto 1 nga 19


Flash Lajme

Më të lexuarat