Sot bota feston Ditën e Baballarëve. Dedikime të ëmbla, foto të vjetra dhe të rikthyera, shumë nga ne kanë uruar baballarët për ditën speciale, megjithëse në Shqipëri nuk është festë zyrtare.

Kemi marrë dhe ne pak nga të huajt!

Por le të mbetemi te fotot. Dardania.com ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, klubin e baballarëve të famshëm më seksi dhe të pashëm, të botës moderne.//dardania.com

Foto 1 nga 10


Flash Lajme