Shpesh jemi kuriozë jo vetëm për jetën që bëjnë njerëzit e famshëm, por edhe për shtëpitë ku banojnë. Si janë mobiluar, sa moderne dhe sa të mëdhaja janë. Nuk është e thjeshtë të gjesh foto nga shtëpitë e tyre.

Kjo sepse ata e konsiderojnë shumë private dhe nuk preferojnë ta ndajnë me të tjerët.

Këtu janë disa foto të shkrepura nga kuzhinat e vipave botërore. Të mëdhaja, me shumë still, me ngjyra dhe detaje të ndryshme dhe mbi të gjitha pa asnjë rrëmujë, këto janë ambientet e shtëpisë që nga Viktoria e David Bekam deri te motrat Jenner./L.F-dritare.net

David dhe Victoria Beckham

John Krasinski dhe Emily Blunt

Kylie Jenner

Jennifer Lopez

Kendall Jenner

Kris Jenner


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All