Shumë detaje po zbulohet nga familja më e re mbretërore, Meghan Markle, Princ Harry dhe djali i tyre Archie Harrison, dhe pse daljet e tyre në publik janë bërë shumë të rralla.

Këtë herë dardania.com ju sjell një kuriozitet për djalin Archie, i cili sipas revistës People, i ka flokët e kuqe, njësoj si i ati, Harry.

Princ Harry, kur ishte femije

Edhe pse kemi mësuar se flokët e tij janë si të Harryt, ende nuk dimë se kujt i ngjan nga tiparet e tjera, apo nga karakteri./dardania.com

Image result for archie harrison


Flash Lajme

Më të lexuarat