Një postimi një vajze në rrjetet sociale, u bë virale në një kohë shumë të shkurtër. Ajo publikoi një foto të mamasë së saj 43-vjeçare me mbishkrimin “Mamaja ime është 43 vjeçe dhe ajo është e aftë të më marrë çdo mashkull përreth meje”.

Postimi shënoi mijëra klikime në pak orë dhe shumë komente. Përveç komplimenteve, shumë nga komentuesit kërkonin kontakte me zonjën në fjalë. Shumë prej të rinjve që e panë këtë postim, nisën të publikonin foto të mamave të tyre dhe krejt papritur u krijua një konkurs bukurie.

A ka mamaja jote Twitter, tinder? A ka ajo një mashkull në jetën e saj? Ishin disa nga komentet.

Mamaja ime 43 vjeçe.

Një tjetër mama, 45 vjeçe.

Mamaja ime është 43 vjeç dhe unë mendoj se jam e adoptuar, shprehet nje tjetër vajzë khraras fotos që ka postuar. 

Mamaja ime është 41 vjeçe por të gjithë mendojnë se ajo është 34. 

62 vjeçe

Një tjetër mama, modele 67 vjeçe. 

Por rrjedha e garës ndryshoi krejt papritur. Konkursin e fitoi një mashkull. Një djalë postoi një foto të zakonshme të babait të tij, që për pak orë mori mijëra pëlqime duke zënë kështu vendin e parë./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat