Dubai është shtëpia e shumë miliarderëve nga e gjithë bota dhe shumë njerëz të pasur udhëtojnë për të jetuar jetën e tyre atje. Ndërsa ndodhen në Dubai, e vetmja gjë që duan të bëjnë është të shijojnë luksin që nuk gjendet askund tjetër.

Makina luksoze të veshura me flori

Përmes disa fotove, dardania.com do ju tregoje disa gjëra luksoze, që vetëm në Dubai i gjen. Nga makinat super të shtrenjta, celularë prej ari e policë robotë, shihni galerinë më poshtë./dardania.com

Mund të ndiheni të sigurt sepse anjë hajdut nuk u shpëton policëve robotikë

Foto 1 nga 16

Të luash tenis në ajër


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All