Sue Radford, shumë shpejtë do të presë fëmijën e 22-të, ndërsa me lindjen e bebes, ajo plotëson dy skuadra të plota futbolli.

Familja në Britani, konsiderohet si më e madhja në vend.

Zonja Sue Radford njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së saj të 22-të.

44-vjeçarja britanike ka dëshirë që bebja të jetë djalë për ta barazuar në 11 numrin mes djemve dhe vajzave në familje.

Por nuk është e thjeshtë të kesh 22 fëmije.

Nëse vendosin të dalin në një drekë,  ata duhet të paguajnë minimumin 150 paund, dhe nëse shkojnë me pushime iu duhen të paktën 7 valixhe të mëdha rroba me vete.

Epo, paramendoni tavolinën e ushqimit, frigroiferin, krevatët, apo larjen e rrobave./dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All