Historitë që fshihen brenda anijet, mund të jenë të trishta, por, sot, rrënojat e tyre ofrojnë një pamje piktoreske.

Dardania.com nuk do ju njohë me anijet dhe jahtet moderne më të bukura, por me anijet e vjetra të cilat janë ankoruar në brigje detare pas një ngjarje tragjike, ose janë të mbytyra në dete. Shikoni në galerinë më poshtë 10 anijet më të mrekullueshme në botë./dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat