Rrjetet sociale sot janë më në “modë” se kurrë më parë.

Facebook, Twitter, dhe Instagram janë ndër platformat sociale që janë më të përdorura.

Por a e dini se kush janë 10 personat më të ndjekur në twitter?

Tëittetin e kryeson një femër. Katy Perry me mbi 107 milionë djekës. Ajo ndiqet nga Barack Obama me 105.7 milionë ndjekës.

Më poshtë 10 njerëzit mëm të ndjekur në twitter./dardania.com

Foto 1 nga 10


Flash Lajme