Nëse jeni përdorues të Instagram, me siguri shikoni vajza që bëjnë foto tipike të njëjta ku paraqesin selfie me rroba banjo, para pasqyrës, në palestër, duke bërë joga, etj.

Këto lloje fotosh do të sjellë edhe dardania.com për ju, por jo nga vajzat. Djemtë janë ata që kanë  imituar vajzat në këto lloj situatash, duke bërë foto qesharake. Shikoni galerinë më poshtë , dhe me siguri do iu sjellë në humor./E.B- dardania.com

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 26


Flash Lajme