Kur jemi në publik, nuk mund t’i shmangim vetës të shohim njerëz që bëjnë gjëra që neve s’na pëlqejnë. Pa marrë parasysh rrethanat, disa gjëra, për disa njerëz janë kthyer në zakon dhe me apo padashje ata i bëjnë në publik.

Sido që të jetë, këto zakone të përditshme ju nuk duhet t’i bëni në publik. Dardania.com ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, gjërat që nuk duhet t’i bëni në publik, për të mirën e imazhit tuaj./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Foto 1 nga 9

Mos i lyeni thonjtë në publik!


Flash Lajme