Edhe pse duken të fortë në pamje ta parë, thonjtë e duarve janë shumë të brishtë dhe delikatë. Sot dardania.com do ju tregojë disa mënyra sesi ju çdo ditë po shkatërroni thonjtë tuaj.

Duke filluar që nga manikyri, uji, pastrimi etj, shihni në galerinë më poshtë çfarë u bëni thonjve pa vetëdije./dardania.com

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 7

Lënia për kohë të gjatë e manikyrit në thonj


Flash Lajme

Më të lexuarat