Gazetari Sokol Balla ka publikuar në faqen e tij të Instagramit një foto të 25 vite më parë ku shfaqet me Mustafa Nanon.

“Sonte ne darke me Muç Nanon ne ABC News, per te folur per kete foto tonen 25 vjet me pare kur ishim te dy ne PD, per krizen politike, per ata qe gjejne si zgjidhje djegien e vendit, dhe nje zgjidhje te “cmendur” qe do propozojme ne ”, shkruan Balla teksa poston foton në faqen e tij në instagram.

g.kosovari


Flash Lajme