Lajme

Colors: Purple Color

Ndërkohë masat e freskëta ajrore që kanë depërtuar edhe mbi vendin tonë do të mbajnë temperaturat rreth vlerave mesatare.

Për nesër, mëngjesi është parashikuar i freskët, ndërsa gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell.

Tahiri: Është rritur siguria si dhe janë luftuar dhe parandaluar dukuritë negative brenda tyre

Tahiri: Është rritur siguria si dhe janë luftuar dhe parandaluar dukuritë negative brenda tyre

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar sot Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit Korrektues të Kosovës, Nehat Thaçi dhe drejtorët e Qendrave Korrektuese të Kosovës.

Flash Lajme