Lajme

Colors: Purple Color

Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, pasi ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr 15, Spitallë, duke drejtuar mjetin tip “Renault Megane”,ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin E.H.

Flash Lajme

Më të lexuarat