Lajme

Colors: Purple Color

Kreu i PD Lulzim Basha, një ditë pas protestës së mbajtur nga opozita e bashkuar ka reaguar duke u shprehur se Europa dëgjoi zërin e shqiptarëve.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook Basha thekson se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar dhe se nuk do të pranojnë më zgjedhje false të kryeministrit të kapur në krim.

Flash Lajme